• image_alt_text

  Sadece %100 bakliyat ve tahıldan oluşan Bizim Mutfak Bakliyatlı Çorbalar, Ramazan ayında da birbirinden farklı tariflerle sofraların vazgeçilmezi olacak! Hem de tok tutacak!

  Ramazanda tok kalmak önemli! Diyetisyen Elvan Odabaşı’nın Bizim Mutfak Bakliyatlı Çorbalar ile hazırladığı birbirinden besleyici, pratik ve #SüperTokTutanTarifler’ i izlemek için hemen tıklayın!

  Hemen Tıkla
 • image_alt_text

  BAKLİYATLI ÇORBA AİLEMİZ GENİŞLEDİ

  Şimdi Keşfet
 • image_alt_text
  slider-image
 • image_alt_text

  İSTER PUDİNG, İSTER MILKSHAKE

  Bizim Mutfak'tan yepyeni bir lezzet.
  Express Puding & Milkshake hem 12 vitaminli hem de 1 dakikada hazır!

  Şimdi Keşfet
 • image_alt_text

  Superfoods yani Süper Besinler; vitamin, mineral, lif, antioksidan doymamış yağ asitleri gibi önemli besin öğeleri açısından diğer gıdalara göre daha zengin olan yiyeceklerdir.

  Biz de Süper Besinler’den ilham aldık ve yepyeni Bizim Mutfak Superfoods serisini yani Türkiye’nin ilk Süper Çorbalarını çıkardık!

 • image_alt_text

  Ailenize verdiğiniz değeri, onların sağlıklı beslenmesi için yemeklerinizi büyük bir özenle yaptığınızı çok iyi biliyoruz.

  Biz de sizler gibi her gün aynı özenle mutfağa giriyoruz. Tüm ürünlerimizi güvenli, sağlıklı ve besleyici malzemelerle hazırlıyoruz. Yemeklerinizi en pratik şekilde hazırlayabilmeniz için çalışıyoruz. Çünkü ailenizle daha çok zaman geçirebilmenizi önemsiyoruz.

  İçiniz rahat olsun, Bizim Mutfak’tan çıkan her şey tıpkı sizin mutfaktaki gibi, hem pratik hem de besleyici.

  Sorularınız varsa, cevaplayalım
 • image_alt_text

  MUTFAĞINIZIN EN YENİLERİ

  Bizim Mutfak Bakliyatlı Çorbalar hem besleyici hem pratik. %100 bakliyat ve tahıl içeriğiyle ev yapımı çorba lezzetleri artık sizin mutfağınızda.Bizim Mutfak Bakliyatlı Çorbalar hem besleyici hem pratik. %100 bakliyat ve tahıl içeriğiyle ev yapımı çorba lezzetleri artık sizin mutfağınızda.

 • image_alt_text

  MUTFAĞINIZIN EN YENİLERİ

  Hem besleyici hem de pratik bir tatlı, Bizim Mutfak’tan Express Puding & Milkshake. 12 vitaminli, lezzetli mi lezzetli tatlılarımız sadece 1 dakikada hazırlanır, unutulmaz tadı uzun süre damağınızda kalır.

Bizim Mutfak’ın yeni lezzetlerinden haberdar olmak ister misiniz?