Bizim Mutfak

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz? – Bizim Mutfak, geniş ürün çeşitliliğiyle pratik lezzetleri mutfağınıza getirmek için 2002 yılında kuruldu. Raflardaki ürünler sofralara girmeye başlayınca lezzet ustalarının değişilmez tercihi olan Bizim mutfak, 2017 yılında gücüne güç katarak Japon Gıda devi Ajinomoto bünyesine dahil oldu. Bizim Mutfak, dünyanın en büyük 14. gıda firması olan Ajinomoto’nun AR-GE çalışmalarından da aldığı güçle size en lezzetli ürünleri sunmaya devam ediyor.

Lezzet Hikayemiz

Çorbadan bulyona, köfte ve çıtır pane harçlarından pudinge, krem şantiden çikolata soslarına, lezzetli bir sofrada olması gereken her şey Bizim Mutfak’ta, yani sizin mutfağınızda.

Peki tüm bu lezzetlerin mutfağında kimler var?

Türkiye’nin en büyük toz gıda üreticisi Ajinomoto’nun İzmir fabrikasında en titiz koşullarda üretilen Bizim Mutfak lezzetleri son teknoloji AR-GE çalışmalarıyla geliştiriliyor, Türk damak tadına uygun birbirinden özel lezzetler sofralarınıza sunuluyor.

Çorba, bulyon, harç ve tatlı çeşitleriyle 4 farklı lezzet kategorisinde sofraları süsleyen Bizim Mutfak ürünleri, hem pratik hem de çok lezzetli.

Bizim Mutfak’ın lezzet hikayesi yeni ürünlerle birlikte tüm hızıyla devam edecek, sofralarınız pratik lezzetlerimizle renklenecek.
Ajinomoto Türkiye sayfasına göz atmayı unutmayın…

Daha fazlası için Instagram‘dan bizi takip edebilirsiniz…

Ajinomoto Grup Entegre Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Politikası hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Rakamlarla Ajinomoto

34.000+ ÇALIŞAN 36 ülke ve bölgede, Ajinomoto Grup çalışanları markaya değer katıyor.
1909 YILINDAN BERİ Şirketimiz 100 yılı aşkın bir süre önce “umami”’nin keşfedilmesiyle kuruldu. Kurucumuzun o zamanlardaki “öncülük ruhu” ve “yeni değerler yaratma” arzusu günümüze kadar geldi.
1.700 ARGE ÇALIŞANI 1956 yılında 100 çalışandan oluşan Ajinomoto Grup Ar&Ge departmanı, şirketin büyümesiyle beraber 1.700 kişiye ulaştı. Güçlü ar-ge altyapısıyla Ajinomoto Grubu, teknolojiyle yürüyen gıda firmaları arasında rakipsiz.
130+ ÜLKEDE GIDA SATIŞI Şirket kurulduktan 1 yıl sonra, AJI-NO-MOTO® 1910 yılında Tayvan’da merkez açtı. 1917 yılında New York ofisi kuruldu. Günümüzde Ajinomoto Group ürünleri satan ülke ve bölgelerin sayısı 130’u geçiyor.
120 ÜRETİM TESİSİ Dünya genelindeki 118 fabrikamızla, dünyaya baharatlar, işlenmiş gıdalar, içecekler, tıbbi ürünler, amino asitler, özel kimyasallar ve daha bir çok farklı ürün sunuyoruz.
36 ÜLKE/BÖLGE Ofis ve şirketimizle 36 ülke ve bölgeye hizmet veriyoruz.