Bizim Mutfak

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

SİZ SORDUNUZ BİZ CEVAPLADIK

Çorbalarımız, mevsiminde toplanmış, özenle seçilmiş, hiçbir koruyucu madde eklenmemiş sebze, tahıl, kurubaklagil ve baharatlar gibi doğal malzemelerin kurutulmasıyla hazırlanmaktadır. Ev yapımı çorbalarda kullanılan gerçek malzemeleri kurutulmuş olarak, hava, nem ve ışığa karşı korunan paketlerde ve özenle hazırlanmış reçetelerin içinde size sunuyoruz.

Evet, tamamen doğal malzemeler kullanılıyor.

Çorbalarımızda koruyucu madde kullanılmamaktadır.

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir proteindir. Bizim Mutfak ürünleri gluten içermektedir. Çölyak hastalarının ambalaj/etiket üzerindeki gluten uyarısını dikkate alması gerekmektedir. Üretim hatlarının farklı ürünler için ortak olması sebebiyle, ürün portföyümüzde glutensiz ürün henüz bulunmamaktadır.

Fabrikamızda Hijyen ve Gıda Güvenliği için, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Prosedürler, çalışan eğitimleri ve düzenli takip ile desteklenmekte ve sistem etkinliği düzenli olarak gözden geçirilmektedir.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi TS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Helal Gıda

Modern üretim tesislerine sahip Örgen Gıda, hazırlanması kolay, Türk damak tadına uygun, kalite sürekliliği olan poşetli kuru gıda üretimi yapmaktadır. Tedarikçi seçiminden alınan hammaddeye, ürün ve proses kontrollerinden sevkiyata kadar her aşamada Gıda Güvenliği sistemini öncelikli sırada tutan Örgen Gıda, mevcut sistem ve teknolojisi ile üstün kaliteyi sağlamakta ve garanti altına almaktadır.

Ürünlerimizin hiçbiri domuz eti, domuz yağı ve domuzdan elde edilen katkılar içermez. Helal belgelendirmesi tamamlanmış ürünlerimizin üzerinde Helal logosunu görebilirsiniz.